محل تبلیغات شما

اهووم اهوووم . سلام طبق اطلاعات خبر چینان دیروز تولد 23 سالگی بنده بود و من از امروز وارد 24 سالگی خود شدم .

عرضم به حضور شما یکایک عزیزان امروز سرکلاس استاد کیا خود را با کمال پرویی نیرو بخشیدم و گفتم اینجانب با امتحان فنگلیش موافق نیستم و این تنها به خاطر زبان ضعیفم نبود بلکه  به این خاطر بود که ایشان 70 درصد درس را به صورت فنگلیش بیان می کنند و بنده کم و بیش از فهم آن عاجزم و اصلا نمی پذیرم که امتحانم را نیز اینگونه بدهم . با اینکه بازه هایی از زمان خود را به زمان اختصاص می دهم اما به نظرم هنوز در آن حد نیستم که بتوانم همچین ریسکی بکنم . تامام

با اینکه تمامی کلاس با نظرم موافق بودند و اما دوتای آن ها که زبانشان بهتر است با بیان اینکه برایمان فرقی نمی کند (مگه میشه؟؟ مگه داریم؟؟) نظر استاد را به خود جلب کردند.

از این ها گذشته این هفته  دکتر غلامعلی فرد امتحان می گیرد و می شود اولین امتحان دوره ارشد

نمی دانم چه بگویم فقط میدانم باید بهترین خودم باشم دیگر.

فردا باید با دکتر در مورد موضوع پروپوزالم به توافق برسیم .سردرگمی اصلا چیز خوبی نیست .

امروز دکتر کیا گفتند باید یک زبان برنامه نویسی را حداقل بلد باشید . با نظر ایشان بسیار موافقم .

و همچنان برای کسب شغل هیچ تلاشی نکرده و فقط بعضی مواقع به آن فکر می کنم .

روزگار خوب است و باران می بارد .زندگی می کنیم با همه آن به بیخیالی زدن هایمان نسبت به تشنجات اطرافمان تلاش برای رهایی.

روزی روزگاری اسلام آباد

برای کسی که دوست دارد بخواند

به وقت دوم آذر ماه

امتحان ,اینکه ,دکتر ,نمی ,زبان ,زمان ,را به ,خود را ,میدانم باید ,فقط میدانم ,باید بهترین

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

love66s.blogfa.com